JSM2548S05
JSM2548S05
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JSM2548S05 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JSM2548S05
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 25W
Product parameter
Αριθμός μέρος JSM2548S05 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3219 pcs Φύλλο δεδομένων JSM25 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JSM25
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 1470-3519
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 5A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A