JPS250PS48C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JPS250PS48C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JPS250PS48C
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 200W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 398 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JPS250PS48C Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 398 pcs Φύλλο δεδομένων JPS Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3000V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Σειρά * Ισχύς (Watts) 200W (250W Forced Air)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.3A εγκρίσεις CE