JHM2024D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JHM2024D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JHM2024D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC-DC CONVERTER, 20W, MEDICAL, D
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JHM2024D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC-DC CONVERTER, 20W, MEDICAL, D Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1975 pcs Φύλλο δεδομένων JHM20 Series Datasheet~
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JHM20
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 1470-4701 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 835mA, 835mA 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 835mA, 835mA εφαρμογές Medical