JCL3048D15
JCL3048D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCL3048D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCL3048D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1542 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCL3048D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1542 pcs Φύλλο δεδομένων JCB Series, 3 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) Σειρά JCL30
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A, 1A