JCK6024S15
JCK6024S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCK6024S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCK6024S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 60W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCK6024S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1028 pcs Φύλλο δεδομένων JCK Series, 60 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) Σειρά JCK
Ισχύς (Watts) 60W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-2021-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 91%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A