JCK3024S3V3
JCK3024S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCK3024S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCK3024S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 30W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCK3024S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2216 pcs Φύλλο δεδομένων JCK Series, 30 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά JCK
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High