JCG1224S2V5
JCG1224S2V5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCG1224S2V5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCG1224S2V5
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2.5V 12W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCG1224S2V5 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 2.5V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3100 pcs Φύλλο δεδομένων JCG Series, 12 & 15 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 2.5V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Σειρά JCG
Ισχύς (Watts) 12W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 8 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Αποδοτικότητα 85% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 3.5A 18V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High