JCD0648D15
JCD0648D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCD0648D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCD0648D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Product parameter
Αριθμός μέρος JCD0648D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4487 pcs Φύλλο δεδομένων JCD Series, 4-6 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Σειρά JCD
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 8 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA εφαρμογές ITE (Commercial)