JCD0424S15
JCD0424S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCD0424S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCD0424S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 4W
Product parameter
Αριθμός μέρος JCD0424S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 4W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6123 pcs Φύλλο δεδομένων JCD Series, 4-6 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Σειρά JCD
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1470-1861-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 266mA 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 266mA