JCD0412S15
JCD0412S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCD0412S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCD0412S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 4W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCD0412S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 4W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5597 pcs Φύλλο δεδομένων JCD Series, 4-6 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Σειρά JCD
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1470-1849-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 266mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 266mA