JCA0212S12
JCA0212S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά JCA0212S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος JCA0212S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος JCA0212S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5317 pcs Φύλλο δεδομένων JCA Series, 2 & 3 W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm) Σειρά JCA
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 1470-1668-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 74%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 170mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 170mA