IV1205SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IV1205SA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | IV1205SA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | XP Power |
| Περιγραφή | DC DC CONVERTER 5V 1W |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | IV1205SA | Κατασκευαστής | XP Power |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DC DC CONVERTER 5V 1W | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 24955 pcs | Φύλλο δεδομένων | IV Series, 1 W Datasheet |
| Κατηγορία | Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount | Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - | Τάσης - Υλοποίηση 1 | 5V |
| Τάσης - Απομόνωση | 3kV | Τάση - Εισόδου (Min) | 10.8V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 13.2V | Τύπος | Isolated Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) | Σειρά | IV |
| Ισχύς (Watts) | 1W | Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 7-SIP Module, 4 Leads | Αλλα ονόματα | 1470-1607-5 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C | Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Χαρακτηριστικά | - | Αποδοτικότητα | 74% |
| Λεπτομερής περιγραφή | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 10.8V - 13.2V Input | Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 200mA |
| Χαρακτηριστικά ελέγχου | - | εφαρμογές | ITE (Commercial) |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
VE-BTV-IY - Κατασκευαστές:
Vicor Corporation - Περιγραφή:
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
ISW2412A-H - Κατασκευαστές:
XP Power - Περιγραφή:
DC DC CONVERTER 12V 1W - Σε απόθεμα:
11831
VI-J6R-CZ-S - Κατασκευαστές:
Vicor - Περιγραφή:
DC DC CONVERTER 7.5V 25W - Σε απόθεμα:
620
VI-2WY-CW-S - Κατασκευαστές:
Vicor - Περιγραφή:
DC DC CONVERTER 3.3V 20W - Σε απόθεμα: