ITV2405S
ITV2405S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ITV2405S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ITV2405S
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ITV2405S Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21853 pcs Φύλλο δεδομένων ITV Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -5V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3.0kV Τάση - Εισόδου (Min) 21.6V
Τάση - Εισόδου (Max) 26.4V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm) Σειρά ITV
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 1470-2886-5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 100mA, 100mA 21.6V - 26.4V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 100mA, 100mA