ISX0624S24
ISX0624S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISX0624S24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISX0624S24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 6W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISX0624S24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4350 pcs Φύλλο δεδομένων ISX06 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.80" W x 0.40" H (22.0mm x 20.3mm x 10.1mm) Σειρά ISX06
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Αλλα ονόματα 1470-3927
ISX0624S24-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 250mA 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA