ISU0324D12
ISU0324D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISU0324D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISU0324D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 3W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISU0324D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4736 pcs Φύλλο δεδομένων ISU03 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm) Σειρά ISU03
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Αλλα ονόματα 1470-4279 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 125mA, 125mA εφαρμογές ITE (Commercial)