ISM0212S15
ISM0212S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISM0212S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISM0212S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 2W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
In Stock 4841 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος ISM0212S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
Διαθέσιμη ποσότητα 4841 pcs Φύλλο δεδομένων ISM02 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V
Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.94" L x 0.54" W x 0.36" H (24.0mm x 13.7mm x 9.3mm) Σειρά ISM02
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 1470-3915
ISM0212S15-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 66%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 10.8V - 13.2V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 133mA