ISM0112S12
ISM0112S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISM0112S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISM0112S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος ISM0112S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7184 pcs Φύλλο δεδομένων ISM01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm) Σειρά ISM01
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία / υπόθεση 14-SMD Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 1470-4616 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 79% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 84mA εφαρμογές Medical