ISD0103S3V3
ISD0103S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISD0103S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISD0103S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISD0103S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18633 pcs Φύλλο δεδομένων ISD01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 4.2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 2.97V Τάση - Εισόδου (Max) 3.63V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.50" L x 0.44" W x 0.26" H (12.7mm x 11.0mm x 6.6mm) Σειρά ISD01
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 1470-4440 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 73% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 303mA εφαρμογές ITE (Commercial)