ISC0324S3V3
ISC0324S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISC0324S3V3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISC0324S3V3
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
In Stock 6174 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISC0324S3V3 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο / αίτημα επαλήθευσης αποθέματος
Διαθέσιμη ποσότητα 6174 pcs Φύλλο δεδομένων ISC03 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm) Σειρά ISC03
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Αλλα ονόματα 1470-3892
ISC0324S3V3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 75%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 600mA