IHA0115D12
IHA0115D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IHA0115D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IHA0115D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Product parameter
Αριθμός μέρος IHA0115D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13483 pcs Φύλλο δεδομένων IHA01 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 13.5V Τάση - Εισόδου (Max) 16.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
Σειρά IHA01 Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 1470-3814 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42mA, 42mA εφαρμογές ITE (Commercial)