IEU0324D15
IEU0324D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IEU0324D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IEU0324D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 3W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IEU0324D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4835 pcs Φύλλο δεδομένων IEU03 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) Σειρά IEU03
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 1470-3631
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 100mA, 100mA