IEU0305S15
IEU0305S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IEU0305S15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IEU0305S15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 3W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IEU0305S15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4739 pcs Φύλλο δεδομένων IEU03 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 10V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) Σειρά IEU03
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 4 Leads Αλλα ονόματα 1470-3614
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 4.5V - 10V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA