IEU0248D12
IEU0248D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IEU0248D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IEU0248D12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 2W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IEU0248D12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6381 pcs Φύλλο δεδομένων IEU02 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) Σειρά IEU02
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 5 Leads Αλλα ονόματα 1470-3609
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83mA, 83mA