IEQ0512D15
IEQ0512D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά IEQ0512D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος IEQ0512D15
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 5W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος IEQ0512D15 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4716 pcs Φύλλο δεδομένων IEQ05 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.37" W x 0.44" H (22.0mm x 9.5mm x 11.3mm) Σειρά IEQ05
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 6 Leads Αλλα ονόματα 1470-3427
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 82%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 167mA, 167mA 4.5V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 167mA, 167mA