ICH7548WS3V3N
ICH7548WS3V3N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICH7548WS3V3N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICH7548WS3V3N
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ICH7548WS3V3N Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5864 pcs Φύλλο δεδομένων ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1500V
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά ICH
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15A
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
ICH7548WS15N Image
  • Μέρος#:ICH7548WS15N
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Σε απόθεμα:4591
ICH7548WS24 Image
  • Μέρος#:ICH7548WS24
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 24V 75W
  • Σε απόθεμα:1271
ICH7548WS3V3 Image
  • Μέρος#:ICH7548WS3V3
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 3.3V 75W