ICH7512S24N
ICH7512S24N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICH7512S24N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICH7512S24N
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 75W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ICH7512S24N Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 75W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3966 pcs Φύλλο δεδομένων ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1500V
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 18V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Half Brick
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά ICH
Ισχύς (Watts) 75W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Half Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.13A
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
ICH7512S24 Image
  • Μέρος#:ICH7512S24
  • Κατασκευαστές:XP Power