ICH5048WS12
ICH5048WS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ICH5048WS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ICH5048WS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 50W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ICH5048WS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1641 pcs Φύλλο δεδομένων ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Σειρά ICH
Ισχύς (Watts) 50W Συσκευασία Box
Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module Αλλα ονόματα 1470-4365
ICH5048WS12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OVP, SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.16A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.16A