HDS800PS30
HDS800PS30
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HDS800PS30 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HDS800PS30
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 30V 800W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 291 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HDS800PS30 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 30V 800W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 291 pcs Φύλλο δεδομένων HDS800 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 30V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.80" L x 5.00" W x 1.61" H (249.0mm x 127.0mm x 40.9mm) Σειρά HDS800
Ισχύς (Watts) 800W Αλλα ονόματα 1470-2690
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 26.7A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 26.7A εγκρίσεις CB, TUV, UL