HDS1500PS48
HDS1500PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HDS1500PS48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HDS1500PS48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 1500W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 156 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HDS1500PS48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 1500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 156 pcs Φύλλο δεδομένων HDS1500 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 12.32" L x 5.00" W x 2.50" H (294.50mm x 127.0mm x 63.5mm) Σειρά HDS1500
Ισχύς (Watts) 1500W Αλλα ονόματα 1470-2678
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 31.3A 90 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 31.3A εγκρίσεις CB, TUV, UL