GCU500PS36
GCU500PS36
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GCU500PS36 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GCU500PS36
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 693 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GCU500PS36 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC OPEN FRAME PSU, 500W, IND+ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 693 pcs Φύλλο δεδομένων GCU500 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 36V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.50" L x 3.30" W x 1.55" H (165.1mm x 83.8mm x 39.4mm) Σειρά GCU500
Ισχύς (Watts) 248W (500W Forced Air) Αλλα ονόματα 1470-4501
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 6.9A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.9A εγκρίσεις CB, CE, TUV, UL