EPL150PS12
EPL150PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EPL150PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EPL150PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EPL150PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1529 pcs Φύλλο δεδομένων ELP150 Series Datasheet~
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 0.99" H (101.6mm x 50.8mm x 25.2mm) Σειρά EPL150
Ισχύς (Watts) 100W (150W Forced Air) Αλλα ονόματα 1470-4538
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αποδοτικότητα 93% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 80 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.33A εγκρίσεις CB, TUV, UL