Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > EML30US36-P
EML30US36-P
EML30US36-P
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EML30US36-P με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EML30US36-P
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 30W
Product parameter
Αριθμός μέρος EML30US36-P Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 36V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3367 pcs Φύλλο δεδομένων EML30 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.13 lb (58.97g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.96" L x 1.36" W x 1.05" H (75.2mm x 34.6mm x 26.7mm) Σειρά EML30
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία / υπόθεση 4-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-2738 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
κανονισμός φορτίο ±1% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 830mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 830mA εγκρίσεις CB, TUV, UL