EML15US48-S
EML15US48-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EML15US48-S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EML15US48-S
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 15W
Product parameter
Αριθμός μέρος EML15US48-S Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2849 pcs Φύλλο δεδομένων EML15 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 1.36" W x 1.04" H (75.0mm x 34.5mm x 26.4mm) Σειρά EML15
Ισχύς (Watts) 15W Αλλα ονόματα 1470-2635
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 320mA 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 320mA εγκρίσεις -