EMH250PS24
EMH250PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EMH250PS24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EMH250PS24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 250W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 768 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EMH250PS24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 768 pcs Φύλλο δεδομένων EMH Series, Long Form
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 80 ~ 275 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm) Σειρά EMH
Ισχύς (Watts) 250W Αλλα ονόματα 1470-1305
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10.5A 80 ~ 275 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.5A εγκρίσεις CB, CE, TUV, UL