EMA212PS12
EMA212PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EMA212PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EMA212PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 212W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 488 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EMA212PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 212W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 488 pcs Φύλλο δεδομένων EMA212 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3000V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm) Σειρά *
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 16.7A
εγκρίσεις - εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
EMA212PS24 Image
  • Μέρος#:EMA212PS24
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 24V 212W