ECP40US18
ECP40US18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECP40US18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECP40US18
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 18V 40W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 2758 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECP40US18 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 18V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2758 pcs Φύλλο δεδομένων ECP Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 18V Τάσης - Απομόνωση 4000V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm) Σειρά ECP
Ισχύς (Watts) 40W Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Χαρακτηριστικά PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 2.22A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.22A