ECM60UT35
ECM60UT35
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECM60UT35 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECM60UT35
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 60W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 2119 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECM60UT35 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 3.3V 12V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2119 pcs Φύλλο δεδομένων ECM Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 12V Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 4000V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Σειρά ECM
Ισχύς (Watts) 60W Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 3 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Χαρακτηριστικά DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 3.3V 12V 8A, 1.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8A, 1.5A, 500mA