ECM100UD22
ECM100UD22
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECM100UD22 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECM100UD22
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 15V 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ECM100UD22 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 15V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 4kV
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.50" L x 2.50" W x 1.20" H (114.3mm x 63.5mm x 30.5mm) Σειρά ECM
Ισχύς (Watts) 80W (100W Forced Air) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 15V 12A, 3A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A, 3A