ECE80US12-SD
ECE80US12-SD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECE80US12-SD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECE80US12-SD
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 80W
Product parameter
Αριθμός μέρος ECE80US12-SD Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 80W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1091 pcs Φύλλο δεδομένων ECE80 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.45" L x 1.87" W x 1.12" H (113.0mm x 47.5mm x 28.5mm) Σειρά ECE80
Ισχύς (Watts) 80W Αλλα ονόματα 1470-4246
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Universal Input
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 6.67A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.67A εγκρίσεις CB, TUV, UL