ECE60US09-S
ECE60US09-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECE60US09-S με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECE60US09-S
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 60W
Product parameter
Αριθμός μέρος ECE60US09-S Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1497 pcs Φύλλο δεδομένων ECE60 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 9V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.09" L x 1.57" W x 1.12" H (104.0mm x 40.0mm x 28.5mm) Σειρά ECE60
Ισχύς (Watts) 60W Αλλα ονόματα 1470-2599
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 6.67A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.67A εγκρίσεις -