ECE40US09-SD
ECE40US09-SD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ECE40US09-SD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ECE40US09-SD
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 40W
Product parameter
Αριθμός μέρος ECE40US09-SD Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 9V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1600 pcs Φύλλο δεδομένων ECE Series, 20 & 40 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 9V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm) Σειρά ECE
Ισχύς (Watts) 40W Αλλα ονόματα 1470-1136
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 4.44A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.44A εγκρίσεις -