DTE4024S12
DTE4024S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DTE4024S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DTE4024S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 12V 40W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DTE4024S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 12V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1715 pcs Φύλλο δεδομένων DTE40 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm) Σειρά DTE40
Ισχύς (Watts) 40W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1470-3365 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 90%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A εγκρίσεις CB, CE, cURus