DSR240PS48
DSR240PS48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DSR240PS48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DSR240PS48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 891 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DSR240PS48 Κατασκευαστής XP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 891 pcs Φύλλο δεδομένων DSR240 Series Datasheet~Power Supply Catalog
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.88" L x 1.77" W x 4.69" H (124.0mm x 45.0mm x 119.1mm)
Σειρά - Ισχύς (Watts) 240W
Αλλα ονόματα 1470-4675
DSR240PS48-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Universal Input
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A εγκρίσεις -