Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B > LED οδηγούς > DLG75PS12
DLG75PS12
DLG75PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DLG75PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DLG75PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 4.9A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DLG75PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 4.9A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2065 pcs Φύλλο δεδομένων DLG Series 50-150 Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 2 lbs (907.2g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current, Voltage τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 6.93" L x 2.68" W x 1.54" H (176.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
Σειρά DLG Ακροαματικότητα -
Ισχύς (Watts) 59W Αλλα ονόματα 1470-1081
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 84%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 4.9A 12V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.9A εγκρίσεις CE, EN, IEC, UL