DDC3024S12
DDC3024S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DDC3024S12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DDC3024S12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 12V 30W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DDC3024S12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 12V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2115 pcs Φύλλο δεδομένων DDC30 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.22" L x 1.38" W x 3.58" H (56.4mm x 35.0mm x 91.0mm) Σειρά DDC30
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία -
Αλλα ονόματα 1470-2835 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 83%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A εγκρίσεις CB