CLC175US24-TF
CLC175US24-TF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CLC175US24-TF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CLC175US24-TF
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 55W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 684 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CLC175US24-TF Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 55W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 684 pcs Φύλλο δεδομένων CLC Series, 175 W - Long DatasheetCLC Series, 175 W - Short Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm) Σειρά CLC
Ισχύς (Watts) 55W (125W Forced Air) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο Yes
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.9A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.9A