CLC125US48
CLC125US48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CLC125US48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CLC125US48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 55W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CLC125US48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 55W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1370 pcs Φύλλο δεδομένων CLC Series, 125 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm) Σειρά CLC
Ισχύς (Watts) 55W (125W Forced Air) Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.6A