Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > ASB110PS28
ASB110PS28
ASB110PS28
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ASB110PS28 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ASB110PS28
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 28V 110W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 525 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ASB110PS28 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 28V 110W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 525 pcs Φύλλο δεδομένων ASB110 Series Datasheet
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Βάρος 0.51 lb (231.33g)
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 28V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm) Σειρά ASB110
Ισχύς (Watts) 110W Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module
Αλλα ονόματα 1470-2701 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
κανονισμός φορτίο ±0.5% κανονισμός γραμμή ±0.5%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, OVP
Αποδοτικότητα 91% Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 28V 3.93A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.93A εγκρίσεις CB, CE, cURus, TUVgs