AMM120PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AMM120PS19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AMM120PS19
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 60-150 WATTS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 558 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AMM120PS19 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 60-150 WATTS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 558 pcs Φύλλο δεδομένων AMM Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 19V
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 6.30" L x 3.00" W x 1.72" H (160.0mm x 76.2mm x 43.7mm)
Σειρά AMM120 (120W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 120W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου DIN, 4 Pin Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου - Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα 85%
Λεπτομερής περιγραφή 19V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.32A
καλώδιο Μήκος 76" (1.93m) εγκρίσεις cUL