ALM85US12C2-8
ALM85US12C2-8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALM85US12C2-8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALM85US12C2-8
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALM85US12C2-8 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1877 pcs Φύλλο δεδομένων ALM85 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.31" L x 2.44" W x 1.46" H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm)
Σειρά ALM85 (85W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 85W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin Αλλα ονόματα 1470-4045
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 12V 85W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.67A καλώδιο Μήκος 35.4" (0.9m)
εγκρίσεις CE εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
ALM65US19C2-8 Image
  • Μέρος#:ALM65US19C2-8
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
  • Σε απόθεμα:2743
ALM85US12 Image
  • Μέρος#:ALM85US12